TJ Krásný Dvůr

Archiv

Zimní turnaj - 5.kolo

Ze závěrečného kolo Zimního rurnaje byl odehrán jen sobotní zápas mezi domácími a do té doby neporaženými Radonicemi. Sobotní dopolední zápas, který měly obstarat týmy Libědic a SKP Kadaň, se neodehrál z důvodu kadaňského nezájmu turnaj dokončit. Utkání skončilo konutumační výhrou 3:0 ve prospěch Libědic, které si tím zároveň zajistili celkové vítězství v turnaji. Druhým odloženým utkáním víkendu byl zápas mezi Baníkem Buškovice a FK Vroutkem. Důvodem je buškovické zimní soustředění.
Ale zpět k zápasu, který se odehrál. Ředitel turnaje rozhodl, že se utkání odehraje na hlavním hřišti, které bylo sice na povrchu zmrzlé, ale rozhodně nabízelo přepoklady pro lepší fotbal, než hřiště tréninkové.
První poločas se odehrával víceméně v režii záložních řad obou týmů. Bohužel pro fanoušky, drtivá většina všech pokusů končila kolem vápna. Když už se povedlo dostat na dostřel brance, byly pokusy většinou velice špatně vyřešeny. Celé utkání bylo ovlivněno také promrzlým terénem, takže se často stalo, že se někdo podíval na trávník velice zblízka. Rozhodujícím faktorem prvního poločasu však byla krásnodvorská proměněná standardní situace. Po ruce jednoho z radonických hráčů těsně před pokutovým územím zahrával přímý kop Jan Coňk a lobem přes brankáře se nemýlil.
Druhý poločas už byla kvůli terénu spíše parodie na krasobruslení, takže mnoho atraktivity nanabídl.  Jedním ze světlých momentů druhého poločasu byla Kotrcova přihrávka na rozeběhnutého Hroudu, který po sólu na brankáře neomylně zavěsil k tyči a v podstatě bylo zápase.