TJ Krásný Dvůr

Archiv

Zimní turnaj - 3. kolo

3. kolo Zimního turnaje bylo otevřeno zápasem mezi prvními Buškovicemi a druhými Radonicemi.
První poločas vzhledem k polozrmzlému, polorozblácenému hřišti nenabídl žádnou velikou podívanou. Více ze hry měly sice Radonice, ale jednalo se spíše o platonické pokusy.
To druhý poločas byl přeci jen o něco napínavější, když se Radonickým podařilo odskočit do tříbrankového vedení, zdálo se, že si uhlídají poskočení na první místo tabulky. Jenže Buškovickým se svoji pozici přepustit nechtělo, dvěma góly se jim podařilo k soupeři dotáhnout a Trávníčkovou brankou těsně před závěrem utkání nakonec zremizovat.

Druhý sobotní zápas mezi Vroutkem a Kadaní bylo odloženo na náhradní turnajový termín.

Domácí borci nastoupili ke svému utkání v nedělním dopoledni, kdy vyzvali remízového krále SK Libědice.
Stejně jako v sobotním zápase i první poločas tohoto utkání přílis atraktivity nenabídl. Oba soupeři se jen těžko přizpůsobovali terénu a to bylo na hře více než znát. Druhý poločas ovšem začal velikým náporem domácích, kdy hned v úvodu měl dvě obrovské šance kapitán Kalaš. Poté se ovšem hra opět přesunula do středu pole, kde se vzhledem k terénu moc kloudných akcí předvést ani založit nedalo. Ze stereotypu utkání vytrhla branka, která ho nakonec i rozhodla. Libědický obránce nevědě co s míčem, ho nakopl na polovině hřiště ledabyla směrem k brance. O to větší překvapení však čekalo za necelým 5 vteřin, kdy balon zaplachtil vedle zkoprnělého brankáře až do sítě. Poté už se hra stala opět jednotvárnou. Domácí se snažili o protiútoky, které se ale rozbíjeli o hostující obranu.