TJ Krásný Dvůr

Archiv

Zimní turnaj - 2.kolo

Šlágrem druhého kola byl jistě hned úvodní sobotní zápas mezi domácími a Baníkem Buškovice, ve kterém se potkaly dva neporažené celky.
Již úvod utkání dokázal, že oba celky nevyhrály svá úvodní utkání náhodou a že proti sobě stojí dva rovnocenné týmy. Jako první skórovaly po špatně ubráněné situaci ve vápně hosté. Ani to domácím zadákům nestačilo a svoji slabší chvilku v bránění zopakovali, což nebyl pro buškovické problém potrestat znovu a domácí byly v dvoubrankové ztrátě. Domácí svojí hru zlepšili, odměnou byl pokutový kop za faul na J. Coňka. Sám faulovaný pokutový kop proměnil, čímž snížil na rozdíl jediné branky. Bohužel v podstatě z protiútoku se buškovičtí dostali k pokutovému území domácích, kde došlo ke střetu domácí obrany s hostujícím útočníkem, který rozhodčí vyhodnotil jako pokutový kop. Buškovický kapitán Loužecký neměnil problém penaltu proměnit a zvýšit na 3:1 pro svůj tým. Domácím to ubralo "vítr z plachet" a jediné čím diváky pobavili, byla komicky zahraná standardní situace. Do poločasu se Krásnodvorským přeci jen nakonec podařilo skórovat, když střelu J. Coňka do sítě dopravili rovnou dva buškovičtí obránci.
Druhý poločas byl spíše hrou mezi oběma vápny, takže k nějaké výraznější šanci nedošlo a buškovičtí utkání dovedly do vítězného konce.

Ve druhém sobotním utkání se utkaly týmy Radonic a SKP Kadaň. Kadaňští ani do svého druhého utkání nedokázali nasadit 11 hráčů (nastoupili v osmi), takže není tak velikým překvapením, že Radoničtí vyhráli jasné 6:1.

Kolo se dohrávalo zápasem mezi Libědicemi a Vroutkem. Libědičtí zopakovali stejný průběh utkání jako ve svém prvním turnajovém zápase. Ještě patnáct minut před koncem utkání vedli o dvě branky, konkrétně 2:0, přesto byly nakonec rádi za remízu 2:2!