TJ Krásný Dvůr

Archiv

Startuje jarní sezóna

Jak to asi bude vypadat?
Tak se fanoušci i sami hráči přeci jen dočkali. Jarní část fotbalové sezóny o víkendu konečně odstartuje. Na co se mohou těšit fanoušci Okresní přeboru Lounska?

O letošním postupujícím je zřejmě již po polovině soutěže rozhodnuto. Před soutěží notně posílený tým SK Havran Kryry (37 bodů), plnil roli favorita již od počátku a díky vybudovanému náskoku (11 bodů), i díky výsledkům v přípravě, se nedá očekávat, že je z prvního místa někdo sesadí.
Tedy zbývá boj o druhé místo, které v určitých případech může být taktéž postupové. Do této hry jsou zapojeny týmy Sokol Velká Černoc (26 bodů), SK Cítoliby (24 bodů), FC Sedčice (22 bodů) a Sokol Hříškov (22 bodů). Kartami v popředí bude chtít jistě míchat i šesté Blatno, jejichž ztráta na druhé místo je pouze šestibodová. Dalšími v pořadí jsou týmy, které v případě dobrého jarního startu budou hrát o klidný střed tabulky - FK Výškov (19 bodů) a FK Chlumčany (15 bodů) a SK Slavětín (14 bodů). Zbytek týmů je už namočen v sestupových vodách. O okresní fotbalovou příslušnost by jistě neradi přišli v Černčicích (12 bodů), stejně jako v Blažimi (12 bodů) a v Blažimi (11 bodů). Na sestupových místech v tuto chvíli sídlí TJ Krásný Dvůr (10 bodůú a FK Peruc (6 bodů).
Karty jsou rozdány jasně. První Kryry těžko někdo ohrozí. Jak však dopadne boj na dalších místech? Kdo nakonec sestoupí? Vždyť reálně ohrožených je sedm týmů... Dojde k raritě, že by dvakrát po sobě z jedné soutěže sestoupil stejný tým (TJ Krásný Dvůr)?