TJ Krásný Dvůr

Archiv

Postupový úkol nesplněn. Tak jednoduše lze shrnout konec sezóny. Pro milovníky statistiky něco málo čísel.

Do všech zápasů na jaře zasáhla trojice Hrouda, Barták a Kotrc (poslední dva zároveň odehráli všechny zápay během celé sezóny).

Nejlepším střelcem jarní sezóny se stal Barták, který zároveň vyhrál mezi střelci i za celou sezónu. Na druhém místě skončil Kotrc, třetí místo obsadil (i přesto, že jarní sezónu odehrál v jiném týmu) Kastl.

Tvrdákem sezóny a pilným sběratelem žlutých karet se stal Marián Hrouda.
V derniéře letošní sezóny jsme prohráli v Holedeči. Utkání, které v podstatě nic neřešilo ani pro domácí, ani pro nás. Kaňkou utkání byl výkon sudího, který nám opravdu nepřál a výsledek negativně ovlivnil. Nesmyslný ofsajd při našem vyrovnávacím gólu, neodpískaný ofsajd soupeře při brance na 2:0, spousta otočených soubojů. Škoda...

Sokol Holedeč - TJ Krásný Dvůr 3:0 (1:0)

Zaržický - Trávníček, Honzátko, Umlauf, Hrouda - Džupin, Puchrik, Kalaš, Kotrc - Barták, Endršt
Remíza s Lubencem, který hrál pouze s devíti hráči znamená, že na přímý postup v letošní sezóně nedosáhne a nejlepe skončíme na druhém místě. Vzhledem k ambicím i průběhu sezóny je to jistě zklamání.

Zaržícký - Vejvoda, Honzátko, Umlauf, Hrouda - Voleský (Žáček), Kalaš, Zedník, Kotrc, - Barták, Rázek

branky TJKD: Rázek, Zedník
TJ Krásný Dvůr - Sokol Kněžice 7:1 (1:0)

branky: 3x Barták, 2x Rázek, Hrouda, Kalaš

Zaržický - Vejvoda, Honzátko, Zedník, Hrouda - Voleský, Kalaš, Kotrc, Schieferdecker (Dvořák)- Barták, Rázek
Po dvou porážkách musíme zabodovat se soupeřem z Kněžic. Na první pohled jasná záležitost. Jenže.... Soupeř se na zápas s námi vždy vyhecuje mnohem víc než na ostatní zápasy. Další hledisko. Obě předchozí prohry nezpůsobili lepší soupeři, ale spíš náš velmi úzký kádr, který je bohužel zdecimován zraněními.
Snad se v neděli ještě vrátíme do boje o přední příčky.
1  
2  
3  
..  
10  
..  
19