TJ Krásný Dvůr

Aktuality

Zimní turnaj zahájen

Dopoledním zápasem domácích borců a Holedeče byl zahájen již 12. ročník Zimního turnaje o pohár starosty obce. Letošního ročníku se zúčastní 4 týmy, které se mezi sebou utkají každý s každým dvoukolově.
Utkání začalo zhruba s půl hodinovým zpožděním, což se projevilo více na domácích, kteří se na hřišti hledali. Z toho pramenila hrubka ve středu hřiště, které dokázala Holedeč využít a dostala se do vedení. Poté už ovšem začali přebírat otěže zápasu domácí, kteří se dostávali na dostřel holedečské branky. Dragoun využil chyby v obraně, uvolnil Kudláčka a ten se v podobných situacích nemýlí. Vydařená střela do šibenice znamenala vyrovnání. Před poločasem se Kudláček prosadil ještě jednou a domácí šli do kabiny s vedením.
Po přestávce hostě vyrovnali ranou z přímého kopu, kdy brankář Kunc nemohl dělat nic. Zeď se rozestoupila...To ovšem pro dobře se pohybující domácí byla jen malá překážka při cestě za vítězstvím. Ve vápně se krásně uvolnil Mirga a téměř z nulového úhlu vstřelil vítěznou branku zápasu. Chvíli na to po přihrávce Kotrce za obranu Mirga uzavřel skóre zápasu úplně - 4:2.

rozhodčí: Vysočanský, Hamáček, Kořán
branky: 2x Kudláček, 2x Mirga - Zmrhal st., Zmrhal ml.

sestava TJKD:
Kunc - Hrouda - Blažek, Pešek, Kotrc - Mirga, Bobek O., Kalaš (C), Barták - Kudláček, Dragoun                            do hry zasáhl také Kamír