TJ Krásný Dvůr

Aktuality

Druhá výhra domácích

V II. kole narazila domácí jedenáctka na dorost Kryry, který byl doplněn o hráče béčka.
Na těžkém povcrhu se smazal rozdíl ve fotbalovosti hostujícího týmu a domácí bojovností soupeře víceméně přehrávali. Odměnou byl vedoucí gól, který padl těsně před poločasem. Barták chytře počkal na nabíhajcího Coňka, pro kterého nebyl problém balón do prázdné zasunout.
V druhém poločase převzali iniciativu kryrští, kteří krásnodvorské pořádně zamáčkli na svou polovinu. Výsledkem byl vyrovnávací gól. A začínalo se od začátku, oba týmy totiž remízu nechtěli. Domácím se podařilo z rychlého protiútoku dostat zpět do vedení, když Bobek krásnou střelou zavěsil do šibenice. Chvíli na to Coňk vběhl do pokutového území, byl sražen a sám penaltu proměnil - 3:1. V druhé půli výborně hrající havrani stihli už jen zkorigovat na 3:2.