TJ Krásný Dvůr

Aktuality

"Doma" v Hlubanech výhra nad Lubencem

První zápas jako domácí v Hlubanech a jasná výhra nad Lubencem. Na začátek zápasu jsme si opět neodpustii tradiční zaváhání a soupeř šel do vedení 0:1. Naštěstí se brzy podařilo srovnat Bartákovi - 1:1. Do poločasu se nám podařilo dostat i do vedení. Tomáš Džupin perfektní kolmicí vybídl Patrika Mirgu, který s přehledem zavěsil - 2:1. V druhé půli zvýraznil vedení Kozák, který využil zaváhání obrany. A bylo to rázem o dvě branky. Poté znovu zaúřadoval Mirga, který znovu dostal vynikající přihrávku za obránce - 4:1. Pátou branku přidal kapitán Kalaš střelou z velkého vápna, která byla mírně tečovaná do protipohybu brankáři. Naší poslední branku vstřelil znovu po nedorozumění obrany Míra Kozák - 6:1. Soupeři se podařilo snížit v samém závěru brankou z jasného ofsajdu - 6:2

branky TJKD: 2x Mirga, 2x Kozák, Kalaš, Barták

Zázvorka J. - Vejvoda (Zaržický), Umlauf, Džupin, Hrouda - Mirga, Kozák, Kalaš, Kotrc - Barták, Kastl